arama

Bermi, Berminal ve Berm akıbeti nasıl devam ediyor?

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Devrim Çaçal Devrim Çaçal
  • Beğen
    Loading...

Geçtiğimiz günlerde, Berm’lerin IOST CEO’su tarafından yolda olduğu duyursunu paylaşmıştık, bu aralar yeni bir güncelleme daha geldi!

Kısa Video Uygulaması Bermi, Milyonlarca Kullanıcıyı IOST’a getiriyor!

Geçen yıl Ekim ayında, IOST CEO’su Jimmy, Berm Protocol’ün kuluçkada olduğunu ilk kez IOST topluluğuna duyurdu.
New York merkezli; Google, Facebook ve Bloomberg gibi dünyaca tanınmış teknoloji şirketlerinin yetenekleri, vizyonu geliştirmek için Berm Protocol’e katılmayı seçti.

Berm Protokolü iki amiral gemisi DApps olan Berminal ve Bermi ile, milyonlarca kullanıcıya kripto para haberlerini aktarmayı başarırken, gündelik kullanım kolaylığı da sağladı.

Bermi, Latin Amerika’daki en iyi süper kısa video uygulaması oldu!

IOST’un yetenekli ekibi ve yatırımı sayesinde Bermi, Latin Amerika pazar payında katlanarak büyürken, Snapchat ve TikTok’u birkaç kez aştı ve bir çok tanınmış medyanın dikkatini çekiyor. Komik, dans ve hayvan videoları bulabilirsiniz!

Kısa videoların en iyisini bulabileceğiniz platform olarak Bermi, şu anda App Store ve Play Store’da mevcut.
Kullanıcılar videolar izleyip eğlenirken, ödül de kazanıyorlar.
2019 Ocak ayından bu yana, Bermi kullanıcıları her ay 1 milyonun üzerinde video yüklerken, 250 milyondan fazla da izlenme alıyor.

Bermi – Milyonlarca Kullanıcıyı IOST’a getiriyor!

Bermi, hem Snapchat hem de TikTok’u geride bırakarak sırasıyla Kolombiya ve Meksika Google Play Mağazalarında en popüler 4. ve 6. sosyal uygulama olarak yer aldı. Şili, Peru, Venezuela ve Dominik Cumhuriyeti’nde 5., Arjantin’de 7. sırada. Tüm APP listesinde Bermi, Kolombiya’da 7., Dominik Cumhuriyeti’nde 13., Peru’da ise 25. sırada.

Ek olarak, kullanıcılarının yüzde 72’sinden fazlası 18-34 yaş arasında olurken, %67’si erkek kullanıcı kitlesini oluşturmaktadır. Kısa süredeki önemli izleyici kitlesini çekmedeki sayısız başarısıyla, partner ve tüccarların dikkatini çekmiştir.

Bermi, resmi bir Google AdMob yayıncısıdır ve Paypal Satıcı Ortağıdır. Cobo Wallet ise Bermi’nin resmi cüzdan partneridir.

IOST + Bermi, Bir Artı Bir İkiden Büyüktür!

Bermi Latin Amerika’da muazzam büyüme oranları ile dikkat çekti ve blokaj teknolojisini kullanarak uluslararası havale maliyetini düşürmek için birden fazla potansiyel ortakla müzakerelere başladı. Şu andan itibaren, Bermi El Salvador ve Dominik Cumhuriyeti’nde ilk ortaklık planlarını çoktan gerçekleştirdi.

Bermi takımı mükemmel ve çeşitli bir geçmişe sahiptir. Bunlar Harvard Üniversitesi, Columbia Üniversitesi, Princeton Üniversitesi, Dartmouth Üniversitesi ve Brown Üniversitesi gibi dünyanın en iyi üniversitelerinden mezun. Ayrıca Google, TripAdvisor, Microsoft, Kayak, Ogilvy & Mather ve Deloitte eski çalışanlarını da içermektedir. Bir müddet önce de, Bermi ZhenFund ve Matrix China’dan melek yatırımlarında 3 milyon dolar aldı.

IOST, Bermi’yi blockchain üzerindeki ilk pop ürünü yapmak için Bermi ekibi ile el ele çalışacaktır. Gelecekte, Bermi, IOST ekosistemine daha gerçek kullanıcılar ve trafik getirerek IOST ekosistemine katkıda bulunacaktır. Bermi ayrıca, daha fazla insan için uygun finansal hizmetler sağlamak ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için IOST’in blok zincir teknolojisinden de faydalanacaktır.

Artık sadece alım satım yapabileceğimiz bir borsa için eller tetikte bekliyoruz.