in , ,

DüşerDüşer hodlhodl YükselirYükselir

Berm’in borsa tarihi belli oldu!

Geçtiğimiz aylarda coinotag.com/berm üzerinden Berminal, Bermi uygulamalarıyla takipçilerimizi Berm Protocol Token ile tanıştırmıştık.
Berm’ler için net borsa satış tarihi belli oldu ve tahminlerdeki gibi büyük bir borsada satışa çıkıyor!

Berm Protocol Token, 21 Milyar tane üretilmiş olup, Berminal ve Bermi uygulamalarıyla kazanılabiliyordu. IOST destekli bu projenin zamanla uygulamalarının IOST ağına katıldığını ve birer dApp olduklarını görebildik.

Geçenlerde yaptığımız haberle birlikte, Bermi’nin Latin Amerika başarısını anlatıp, Bermi ve Berminal ile birlikte nasıl 6 milyon kullanıcıya ulaştıklarından bahsetmiştik.

Berm Protocol Token, isim değişikliğine gitti!

Berm Protocol Token, isim değişikliğine giderek, yeni ismi LOL kısaltmalı EMOGI Coin oldu.
Token Swap yakında gelecek ve BERM’leri 1:1 olarak Emogi Coin ile değişim mümkün olacak. Bu da doğrudan Emogi, Berminal kanallarından duyurulacak.

Emogi Coin Nedir?

EMOGI arkasındaki takım, Berminal ve Bermi adında iki büyük ürün yaratarak, 6 milyon kullanıcının Emogi kazanmasını sağladı.

EMOGI, internet üzerinden kişiden kişiye güvenle gönderilebilecek olan bir dijital para birimidir. Gönderim komisyonları çok düşük olup neredeyse hiçbir bankanın ve hükümetin katılımı olmadan tamamlanır. 
Emogi Coin’in Logosu! Emojiler dünya çapında kullanılıyor ve anlaşılıyor ve hızla evrensel bir dil oluyorlar. EMOGI, küresel olarak tanınan ve kabul edilen para olmayı hedeflemektedir.

EMOGI – Bermi, Berminal Takımı

EMOGI Coinler, Huobi Prime 5 ile satışa çıkıyor!

Geçen gün IOST’un CEO’su Jimmy, resmi Twitter hesabından spoiler maksatlı bir Emogi, Huobi lansmanı yapmıştı:

Tahmin edin ben kimim?

Huobi Global, dünyanın en büyük borsaları arasında!

Huobi Prime nedir?

Huobi Prime, ilgili kripto paraların borsaya çıkmadan önce yatırımcılarla tanışması maksadıyla yapılır.

Bundan önce 4 tane Huobi Prime projesi oldu ve içlerinden her biri Prime satış fiyatının bir hayli üzerine çıkmayı başardı!

16 Nisan 2019’da listelenmesi beklenen Newton Project, Prime Satışta $0.001667 fiyatıyla başlayıp, $0,016538 USD (Nisan 19, 2019) a kadar yükselerek 10x yapmıştı. Tabii bu EMOGI için de aynısı olacak demek değil, bunu hep birlikte göreceğiz.

15 Ağustos 20:00 (GMT+8) Huobi Prime 5 EMOGI Satış Detayları

EMOGI almak isteyen kullanıcılar hesaplarında 14 Ağustos’a kadar, 1000 HT (Huobi Token) bulundurmak zorundalar. 1000 HTbulunduran kullanıcılar, 1 Bilet satın alabilir. En fazla 5 bilet alınabiliyor. Detaylar.

Toplam Arzı 21,000,000,000 olan LOL (EMOGI), ilk round boyunca limit değeri 0,000952$’dan 294,000,000 tane LOL satacak, ardından ikinci round için 1,176,000,000 LOL, $0,001905’dan satılacak. Henüz Huobi Token karşısındaki ratio (değer aralığı) belli değil.

Yatırım Tavsiyesi değildir, içerik yalnızca haber olarak değerlendirilir.

Faydalı veya Faydasız

14 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir şeyler yaz
  1. Ben tam olarak anlayamadım. 14 ağustosa kadar 1000 ht olması gerek dediniz. Bermleri mi çevirecez satın mı alacaz detaylı bilgi verir misin. Şuan napalım 16k berm var bende

    • Merhabalar,

      bu haber içeriğiyle Emogi’nin IEO’su olacağını anlamalıyız. 1000 HT hesabınızda bulundurarak, Emogi satışlarına katılabilirsiniz. 1 HT ~$5 yapmakta şu an, ancak elimdeki bermleri bozacağım diyorsanız önce haberde söylediğimiz gibi swap etmeli ve ardından bozmalısınız. Şu an yapılan şey, Berm’lerin satışının yapılmasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments