arama

Bitay Teknoloji Yerli Kripto Para Borsası

bitay tek
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Devrim Çaçal Devrim Çaçal
  • Beğen
    Loading...

Bitay Teknoloji, Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark çıkışlı ilk Türk Kripto Para Borsası’dır. Aynı zamanda Huobi Global’ın Türk Çözüm Ortağıdır. Şimdiden heyecanlandığınızı duyar gibiyim.

bitay borsası
Bitay Borsası Web İzlenim

Bitay Teknoloji nedir?

Bitay Teknoloji dijital para alım ve satım işlemlerinin yapılmasını sağlayan bir kripto para borsası olarak karşımıza çıkıyor. 30 tane kripto parayı destekliyor, üstelik bu kadarla da kalmıyor! Bitay Mobil Borsa arayüzleri ve Bitay Kolay Al Sat görselleri Bitay’ın mobil kısmının ne kadar kolay anlaşılabilir olduğunu ortaya koyuyor.

bitay borsası güvenilir mi
Bitay Mobil Borsa Arayüzü
Bitay Kolay Al Sat Arayüzü

Global Borsaların en büyükleriyle yaptıkları çözüm ortaklığı anlaşmaları ile de Türkiye’deki en fazla ürün çeşitliliğine ve piyasa hacim derinliğine sahip firmadır. Halihazırda Huobi Global ile çözüm ortaklığı içerisindedir.

Bitay Teknoloji Yıldız Teknik ve Huobi izleri taşıyor

Platformları Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Desteği ile Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark’ında Araştırma-Geliştirme Projesi olarak geliştirildi

Bitay Neden Kimlik Onayı ve Adres Onayı İstiyor?

Bitay, borsasında işlem yapmak isteyen kullanıcılarından Kimlik Onayı ve Adres Onayı istemekte. Bu, “kullanıcını tanı politikası” gereği bir istek olup.
Bitay’ın Devlete karşı olan bir yükümlülüğüdür.

Bitay, diğer kripto para borsaları gibi Kimlik Onayı kısmında herhangi bir kimlik fotoğrafı istemez. Bunu, doğrudan E-Devlet üzerinden Nüfus Müdürlüğünden aldığı verilerle TC Kimlik ve Seri No karşılaştırması ile halleder.
Adres onayı için, direk ikametgah belgenizin barkod kodunu sizlerden ister ve arka planda eşleştirir. Sizleri yormaz, en azından bir elde fotoğrafınız diğer elde borsaya kayıt olduğunuz günü ve imzanızı içeren evrağı tutarken bir de fotoğraf makinesine gülümsemeniz gerekmez.

Bitay Teknoloji ve Coin Otağı iş birliği kapsamında 20 TL kazanabilirsiniz!

BptKazan20 kodu ile buraya tıklayarak kayıt olan bütün kullanıcılar istisnasız 20 TL kazanıyor. Adres ve Kimlik onaylarını yaptıkları zaman ise bu 20 TL kazançlarını varlıklarım kısmında görebiliyorlar!

BptKazan20 ile kazandığınız 20 TL ile neler mi yapabilirsiniz?

20 TL’niz ile Bitcoin, Ethereum, Ripple, Huobi Token, Litecoin, Dogecoin, Stellar, Chainlink, Basic Attention Token, Tron, Bitcoin Cash, Ren, Civic, Golem, EduCare, Decentraland, FTX Token, Seele, OmiseGo, Bitkan, Storj, Ethereum Classic, 0x, Aelf, Zcash, Waltonchain, Lambda, Bitcoin SV, Dash ve Egretia gibi kripto paraları satın alabilir ya da minimum TL çekim limiti olan 100 TL‘ye ulaşıp, paranızı anında çekebilirsiniz. Maker (Yapıcı) ve Taker (Alıcı) komisyonlarının da bir hayli düşük olduğunu belirtmekte fayda var.

Türk lirası çekimi ve yatırımı için rehberimize tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bitay Akademi Nedir?

Bitay Akademi, Blockchain temellerinden en gelişmiş teknik analizlere kadar, kripto para sektörüyle alakalı bir çok konuda eğitim vermektedir. Üniversiteler ile iş birliği içerisinde olan Bitay eğitimlerine sizler de katılabilir, doğrudan sertifika da alabilirsiniz.

Bitay Akademi Etkinliklerine de şuraya giderek göz atabilirsiniz, kaçırmak istemeyeceğiniz etkinlikler şurada: https://www.bitay.com/join-course

İTÜ Girişimcilikte Bitay’ın verdiği eğitime de şuradan göz atabilirsiniz: http://itugirisim.org/3-agustos-8-agustos-girisimcilik-etkinlikleri/

Bitay Tech ile Kripto Para ve Blockchain Dünyasına Adım Atabilirsiniz

Bitay Teknoloji ve Bitay Akademi kapsamında yürütülen Bitay Tech’in ilk konuları olmaktan gurur duyuyoruz. Ancak bu proje, gurur duymaktan ötesini taşıyor.
Zira Bitay Tech ile birlikte, sektöre dair tartışmalar hakkında fikirler edinebilir, kripto sektörünü daha iyi kavrayabilirsiniz. Bitay Tech & Coin Otağ videosuna da çok yakında ulaşabilirsiniz.