in

Bitcoin, sihirli bir matematik yolu mu izliyor? 220.000$?

Son dönemlerde üst mevkilerden analizci diyebileceğimiz ünlü teknik analistcilerden Bitcoin için sürekli uyarılar geliyor, algı mı hedefleniyor yoksa gerçekten fibonacci işliyor mu?

Ünlü analist: Bitcoin “sihirli bir matematik yolunu takip ediyor” dedi.

Evet yanlış duymadınız, bir kripto para analisti buna inanıyor ve sıra takip edilmeye devam ederse Bitcoin için zirve hedefi 220.000$ olacak diyor.

Analist, Bitcoin’in “Fibonacci sayıları tarafından yönetildiğini” ve sihirli bir matematik yolunu takip ettiğini söylüyor. Fibonacci dizisini kullanarak, önceki her döngünün tabanının ve zirvesinin tahmin edilebilir olduğunu iddia ediyor ve aynı modeli takip ederseniz, BTC için bir sonraki tepe noktasının 220.000 dolar olacağını görebileceğimizi de ekliyor.

Bu model şayet çalışır ve hedefe ulaşırsa, bir yandan da en üst hedefe ulaştıktan sonra momentumun tersine dönmesinden sonra ulaşacağı bir dip sunmakta ki o da Bitcoin için dip seviyesinin 36.000 $ olacağı yönünde.

İşte o Tweet!

Bir diğer ünlü analist iste şöyle dedi

Hisseleri bırakın, Bitcoin ve altın alın, bana güvenin! – Kim Dotcom

Bitcoin’in fibonacci dizisini izlemeye devam etmediğini yalnızca zaman bizlere gösterecek. Yatırım tavsiyesi değildir, içerik yalnızca haber anlamı taşır.

Faydalı veya Faydasız

0 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments