in ,

BtcTürk Yeni Malatyaspor

Türkiye’nin birinci, dünyanın ise dördüncü bitcoin ve kripto para borsası olan BtcTurk, 2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nda, Yeni Malatyaspor Kulübü ile isim ve forma göğüs sponsorluğu anlaşmasına imza atarak dünyada bir ilki gerçekleştirdi.

Bu gelişmenin sonrasında, Süper Lig ekibinin adı BtcTurk Yeni Malatyaspor olurken, BtcTurk CEO’su Özgür Güneri de konuyla alakalı açıklamalarda bulundu.

BtcTurk CEO’su Özgür Güneri; BtcTurk olarak başta tarihteki bir ilk olan Bitcoin/Türk Lirası işlem paritesi olmak üzere bugüne kadar sektörde birçok yeniliğe imza attıklarını belirterek şu sözleri söyledi;

ŞİMDİ DE ÜLKEMİZDE VE DÜNYADA BİR BAŞKA İLKE İMZA ATMANIN VE TFF SÜPER LİG’İN BAŞARILI KULÜPLERİNDEN YENİ MALATYASPOR İLE BTCTURK MARKAMIZI BİR ARAYA GETİRMENİN HEYECANINI YAŞIYORUZ. TÜRK SPORU VE FUTBOLUNUN GELECEĞİNE DUYDUĞUMUZ İNANÇ VE GÜVENLE KATKILARIMIZI ÖNÜMÜZDEKİ YILLARDA DA ARTIRARAK SÜRDÜRMEYİ HEDEFLİYORUZ. BTCTURK YENİ MALATYASPOR’UN DA TFF SÜPER LİG’E KATACAKLARI İLE BU VİZYONA ÖNEMLİ İVME SAĞLAYACAĞINA İNANCIMIZ TAMDIR. BU VESİLE İLE İŞ BİRLİĞİMİZİN HAYATA GEÇMESİNDE EMEĞİ GEÇEN BAŞTA SAYIN BAŞKAN ADİL GEVREK VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ OLMAK ÜZERE BTCTURK YENİ MALATYASPOR EKİBİNE DE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek ise şunları söyledi: “Kripto para sektörünün ülkemizdeki öncü kuruluşu olan BtcTurk’ün yaptığı çalışmaları Türkiye’nin geleceği için çok kıymetli görüyoruz. Bu vizyona sahip bir marka ile iş birliği yapmaktan da ayrı bir mutluluk ve gurur duyuyoruz. BtcTurk’e katkılarından dolayı teşekkürlerimi sunuyor, her iki taraf ve Türk futbolu için hayırlı olmasını diliyorum”

Faydalı veya Faydasız

0 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments