arama

Digitex Vadeli İşlemler Borsası: Trading Demo Geldi!

digitex nedir
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Devrim Çaçal Devrim Çaçal
  • Beğen
    Loading...

Digitex Nedir? bu soruya geçmeden önce, geçtiğimiz aylar içerisinde çıkış planlamaları yapıp bir türlü istediği ivmeyi yakalayamayan Digitex Futures, Adam Todd yönetiminde ipleri bırakmaktan asla vazgeçmedi. 30 Kasım’da TestNet yayınında olacağını belirten Digitex, topluluğunu dinleyip arayüz güncellemeleri yaptı işte Trading Demo!

Digitex Futures, Bitmex gibi Bitcoin Vadeli İşlemler platformu olmayı hedefliyor. Ancak bir farkla, “zero fee” yani sıfır komisyon alarak bunu yapacak!

DGTX yani borsanın kripto para birimi, sözleşme yerine kullanılacak. 30 Kasım’da da Test ile kullanıcılarıyla buluşacak.

Digitex TestNet Yayında!

Beklenen oldu, Digitex TestNet geldi! Şuraya giderek borsayı görebilirsiniz: https://testnet.digitex.com

~40$ değerindeki DGTX airdrobunun bitişine son 14 gün!

~40$ değerindeki DGTX airdrobuna katılmak için buraya tıklayıp, biraz bekledikten sonra açılan Join Waitlist’e tıklayın ve mailinizi yazıp onaylayın işlem bu kadar! Detaylı Rehber: coinotag.com/digitex

Digitex Nedir?

Digitex Futures Exchange, borsa işlemleri sırasında kesilen komisyon ücretlerin ortadan kalkması adına kendi kripto-para birimini kullanan devrim niteliğinde yeni bir borsadır. Komisyonun olmadığı döviz ticareti, yüksek hacimli ve kısa vadeli döviz değişimlerini cazip hale getirerek, komisyon bedeli nedeniyle diğer borsalarda uygulanamayan yüksek vadeli işlem piyasalarını yaratacak.

Digitex Futures Exchange, borsa işlemleri sırasında kesilen komisyon ücretlerin ortadan kalkması adına kendi kripto-para birimini kullanan devrim niteliğinde yeni bir borsadır. Komisyonun olmadığı döviz ticareti, yüksek hacimli ve kısa vadeli döviz değişimlerini cazip hale getirerek. Komisyon bedeli nedeniyle diğer borsalarda uygulanamayan yüksek vadeli işlem piyasalarını yaratacak.

İşte O Arayüz Önerilerilerden bir kaçı!

Öneri: Merdiven sayfanın sağ tarafında olmalıdır.

Cevap: Bu harika bir öneri, ancak bunun kişisel tercih meselesi olabileceğine inanıyoruz. Bazılarınız soldaki merdiveni tercih edebileceğinden, kullanıcının sağ sol merdiveni veya sağ merdiveni arasında kolayca geçiş yapabilmesi için sayfanın sağ üst köşesine bir geçiş düğmesi ekliyoruz. Arabirimi görmeyi nasıl seçtiklerini özelleştirebilirler.

digitex nedir

Ekranda iki merdiveni gösterme seçeneği, ikinci merdiveni tablo ve pozisyon panelinin yerine koyma seçeneği de olacaktır. Bu, işlemcilerin iki farklı pazara tek tıklamayla işlem yapmalarını sağlayacaktır. (testnet başlangıçta yalnızca bir BTC / USD vadeli işlem piyasasıyla piyasaya sürülse de, iki merdiven yalnızca ETH / USD vadeli işlem ve diğer vadeli işlem piyasalarını tanıttığımızda mevcut olacaktır).

dgtx

Daha fazla kripto para destekledikten sonra, aynı sayfaya üç farklı merdiven iliştirme fikriyle zayıf bir versiyonu gelebilir. Önerilere açığız diye de devam ediyor Digitex Futures Exchange!