arama

Ethereum’dan Boğa İçin Fiyat Hedefi

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Devrim Çaçal Devrim Çaçal
  • Beğen
    Loading...

En büyüklerden Ethereum, 2018’den bu yana en çok eleştirilen kripto para birimlerinden birisi oldu ve beklentilerin altında devam ediyor. Düşüş güveni de azalttı ancak normal addediliyor.

zycrypto

Bir çok ünlü kripto sözcüsünün, Ethereum’un beklentilerin altında kaldığını ve yapılan eleştirilerinde haklı oldukları görünüyor. Zira ETH’nin fiyatı Ocak 2018’de yaklaşık 1433 dolar seviyesindeyken, gelinen noktada şu an ETH yalnızca 189$’lık bir değere sahip.

Ethereum piyasa değeri açısından en büyük 2. kripto para birimi, bunun arkasında 2018’deki yatırımcılarına getirdiği toplu benimseme ve kabul yatmakta.

Uzmanlar, ekonomik nedenlerin ETH’nin ana çöküşünün nedenlerinden biri olabileceğini, dolayısıyla basit bir arz ve talep faktörü olduğunu söylüyor. Ethereum, birçok projede ana motor olarak hizmet verdiğinden, bu şirketlerin çoğu Ethereum’da neredeyse milyonlarca dolar biriktirmek için ICO’ları kullandı.

Bu hareketler, Ethereum’un Ocak 2018’de yükselişe geçmesi için yeterli oldu. Ancak, ICO’ların ETH varlıklarını projelerini finanse etmek için sattıktan sonra şirketler ETH’nin aşamalı olarak düşmesine ve bugüne kadar bir şekilde durgun kalmasına neden oldu.

Her halükarda, kısa bir ralli ETH’yi 300 dolara taşıyabilir ancak yapılan analize göre, ETH Gelecek Büyük Boğa Aşamasında 400 Doların biraz altında olabilir.