in

Huobi’den Blockchain Telefonu Geliyor!

Huobi, Acute Angle isimli blockchain tabanlı akıllı telefonunu önümüzdeki hafta piyasaya sürebilir!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Çin merkezli Huobi, ortaya atılan yeni bir iddiaya göre merakla beklenen blockchain tabanlı akıllı telefonunu önümüzdeki hafta Güneydoğu Asya içerisinde piyasaya sürmeyi planlıyor.

Acute Angle, Huobi’nin Blockchain Tabanlı Akıllı Telefonu

Huobi’nin yeni blockchain tabanlı akıllı telefonu Acute Angle Çin içerisinde birkaç kullanıcıya özel olarak gönderilmişti fakat telefon henüz resmi olarak piyasaya çıkmadı.
Huobi cihazın önümüzdeki hafta Huobi Prime’ın altıncı ayağında resmi olarak tanıtmayı planlıyor. Acute Angle isimli cihazın fiyatı 500 dolar olarak açıklandı ve bu direkt olarak borsanın kendi kripto parası Huobi Token (HT) ile alınabilecek.

Android tabanlı yeni cihazın Huobi’nin Whole Network projesi ile iş birliği içerisinde geliştirildiği biliniyor. 2019 yılının sonuna kadar Güneydoğu Asya bölgesinde dağıtımı tamamlanacağı söylenen Acute Angle, daha sonra elde edilen başarıya göre Amerika Birleşik Devletleri veya Avrupa’ya da gönderilebilir.

Huobi Global’in CEO’su Livio Weng blockchain telefonlarının blockchain endüstrisinin gelişimi için oldukça umut veren cihazlar olduğunu ifade etti ve ekledi:

”Endüstri gelişmeye ve 5G gibi yenilikler durmadan artan bir şekilde telekomünikasyon sistemlerimize entegre edilmeye devam ettikçe çok daha fazla kripto para topluluğunun mobil cihazlardan etkileşime girip alım satım yapmak isteyeceğini düşünüyoruz. Bu sebeple blockchain tabanlı akıllı telefonların önemi yadsınamaz.”

Huobi bundan birkaç ay önce Türkiye pazarına giriş yapmış ve CEO bu konu hakkında oldukça umut veren açıklamalarda bulunmuştu.

Faydalı veya Faydasız

0 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments