arama

İdeal Bitcoin Alım Bölgesi 8900-9100$ (Eğer bu aralığı görebilirsek)

kripto para yatırımı
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Devrim Çaçal Devrim Çaçal
  • Beğen
    Loading...

Ünlü teknik Bitcoin analisti Jacob Canfield, ‘ideal satın alma bölgesi’nin’ 8900-9100 $ aralığında olabileceğini belirtti. İlk destek hattı kırıldığında, Bitcoin boğa momentumuna devam etmeden önce bu seviyeleri deneyebilir.

beincrypto

Bitcoin 10,000$ fiyat noktasının altına düştü ancako zamandan beri bazı kayıplarını telafi edebildi. Bu haber girilirken 10,000$ seviyelerine istinaden bazı analizciler, short-term sürecinin hala masada olduğunu iletmekte.

BTC Yükselmeden Önce Daha Çok Düşer Mi?

Jacob’a göre Bitcoin, destek noktasından yükselişe geçecek. İlk destek iyi tutulamadı. Mevcut artış, büyük olasılıkla daha fazla düşüş beklenildiği için kedi-sıçraması yapabilir.

Jacob ‘a göre, “ideal alım bölgesi” yakında 8900-9100$ seviyeleri olabilir.

Bitcoin için bu ay ki fiyat hareketi garipti ve kısmen küresel ekonomik gerileme karşısında muhtemel bir “korunma” olduğu yönündeki spekülasyonlarla desteklendi. İlk defa, Bitcoin altınla hareket ediyor gibiydi, ancak geçen hafta bunu yalanladı ve altından ters olarak hareket etti. Şu anki fiyat seviyesinde yeterli sayıda alıcı yok ve bir sonraki ana yükselişe geçmeden önce 9000 $ civarında bir fiyat noktasında daha fazla alım imkanı sunabilir.

Yatırım tavsiyesi değildir, analiz içerir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.