arama

Miracle Tele’den Hizmet Koşullarına İnce Ayar

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Devrim Çaçal Devrim Çaçal
 • Beğen
  Loading...

Miracle Tele, daha büyük yatırımcı tabanına erişmek için önemli hizmet koşuları değişikliğine gitti! Özellikle Miracle Tele Simcard’ı sahipleri ve Tele holderlerinin ilgisini çekecek koşulları aşağıda derledik.

Miracle Tele, bugün paylaştığı hizmet koşulları değişikliği haberiyle şunları söyledi:

Topluluğumuzun ve Miracle Tele ekibinin çabaları sayesinde, Miracle Tele gelişim seviyesinin bir sonraki basamağına geçtik.
Sisteme giren tüm fonlar, şirketin büyümesine ve çığır açan teknolojilerimizin gelişimine yönelik olacak.
Bu gelişmelerle ilgili gelecek haberlere dikkat ediniz!

Bunlar olurken, hizmet şartlarımızı ortaya çıkan gerçeklerle eşleşecek şekilde ayarlamak zorundayız. Aşağıda öne çıkan bazı noktalara değinelim:

 1. Artık TELE tokenleri hiçbir şekilde ücretsiz olarak dağıtmayacağız. Bunun yerine, mevcut fonları gelecek vaat eden büyük ekonomi şirketleriyle ortaklaşa yönlendirmeye ve önemli müşteri tabanı kazanma amacıyla pazar tabanını geliştirmeye yönlendireceğiz.
 2. Gelecekte platformumuz üzerinden yapacağımız TELE satışları için fiyatı 0.21€’ya sabitliyoruz.
  Aylık ödül oranı doğrudan dashboard ekranınızda görünebilecek ve şirketin büyümesiyle artmaya devam edecektir.
 3. Ayrıca, ekosistemimizden çıkarılan Tele Tokenlerin iki haftada bir ödül getirmeyi bıraktığını hatırlatmak isteriz. Bu, başka yerlerden yatırım yaptığınız TELE tokenleriniz (deposited tele) için artık stack ödülü alamayacağınız anlamına geliyor. Halihazırda Tele Tokenlerinizi satmaya karar verirken lütfen bu kuralı aklınızda tutunuz.
 4. Platform üzerindeki P2P Trading’in de şu an için kapatıldığını belirtelim.
 5. Artık demo hesaplar stackten ödül alamayacak. Min 10€ bazında hesabınızda para olması gerekmekte.

Buradaki içerik bir yatırım tavsiyesi değildir. Miracle Tele ekibinin paylaştığı duyurunun tarafımızca derlenmesini kapsar.